Aktualne oferty pracy? Kierownik budowy w Budimeksie

Na wielu portalach pojawiają się różnorakie oferty pracy w branży budowlanej — ale tylko Budimex S.A., polski lider w tym sektorze, stawia na otwartość w wymaganiach, warunkach oraz benefitach. Nasi pracownicy to wykwalifikowani znawcy danego zagadnienia budownictwa, specjaliści i fachowcy z doświadczeniem, którzy ciągle podnoszą swoje kompetencje. Dodatkowo mają do dyspozycji bogate zaplecze technologiczne, o które dba sama firma — niezależnie od stanowiska.

Kierownik budowy — kompetentny nadzorca pracy

Na naszej stronie, wraz z otwieraniem kolejnych inwestycji czy projektów, pojawiają się oferty pracy — kierownik budowy to stanowisko, które jest niezbędne do nadzorowania oraz dbania o standard pracy. Poszukujemy osób z wieloletnim doświadczeniem, które poświadcza ich wiedzę z zakresu prawa budowlanego, wszelkich norm oraz z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi z wybranych specjalizacji. Odpowiadając na ogłoszenie masz szansę na podjęcie pracy w najlepszych warunkach zatrudnienia.

Formalne wyznaczniki kandydatury weryfikujemy na rozmowie kwalifikacyjnej — przez telefon, Skype lub na żywo w biurze — w trakcie której staramy się lepiej poznać wybrane osoby oraz ocenić ich predyspozycje do pracy. To ważne, gdyż zgodnie z treścią oferty pracy, kierownik budowy musi cechować się dużym poczuciem odpowiedzialności, skrupulatnością oraz organizacją pracy. Majster będzie nadzorował robociznę, harmonogramy, zgodność z kontraktem oraz zapotrzebowanie i rozdysponowanie niezbędnych materiałów budowlanych. Dziennik budowy to ważna dokumentacja, dzięki której jesteśmy w stanie rozliczać się z projektu.

Duża odpowiedzialność za wysokie profity

Program rozwoju, program równościowy, dofinansowania, ubezpieczenia — Budimeks zapewnia bezkonkurencyjnie najlepsze warunki pracy, zarówno tej wykonywanej na budowie, jak i w benefitach z umowy. Spółka dynamicznie się rozwija, więc nie wyobrażamy sobie, aby nasi pracownicy nie rozwijali się tak samo.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *