Breitling Superocean Heritage – wszechstronne zegarki o efektownym designie tarczy

Seria Breitling Superocean Heritage jest swoistą formą uczczenia sześćdziesięcioletnich urodzin kultowej już serii zegarków Breitling Superocean. Czasomierze te pojawiły się na rynku w roku 1957, szybko zdobywając sobie uznanie klientów. Należały do nich w szczególności osoby interesujące się nurkowaniem.

To właśnie seria Superocean uchodzi bowiem za jedną z pierwszych mainstreamowych serii zegarków, odznaczających się wyjątkową wodoszczelnością. Nic zatem dziwnego, że szwajcarscy zegarmistrzowie postanowili odświeżyć projekt. Efekt końcowy, jak zaraz się przekonacie, naprawdę robi wrażenie.

Nie tylko dla nurków

Zegarki z serii Breitling Superocean Heritage doceniają nie tylko amatorzy pływania. Wykorzystane w nich chronometry, mające pierwotnie pomagać nurkom w pilnowaniu czasu spędzonego pod wodą, znajdą zastosowanie także w życiu codziennym. Funkcja ta odmierza bowiem krótkie odcinki czasu niczym stoper, pozwalając nam chociażby kontrolować postępy w treningach na siłowni. Wysoka wodoodporność czasomierzy czyni je także idealnym wyborem dla osób, które nie przepadają za częstym zdejmowaniem zegarków.

Bez względu na to, czy myjemy naczynia czy też wchodzimy z zegarkiem do wanny, możemy być pewni, że do jego mechanizmu nie przedostanie się woda. Kolejnym powodem, dla którego czasomierze te cieszą się tak ogromnym uznaniem, jest design tarczy. Utrzymany w stosunkowo ciemnej kolorystyce, nadaje on zegarkowi prawdziwego charakteru.

Szeroki wybór

Seria czasomierzy Breitling Superocean Heritage to także szeroka gama modeli, umożliwiających nam dobranie zegarka właśnie dla nas. Znajdziemy tu zatem zegarki o różnych średnicach kopert (42 mm lub 44 mm), paskach (syntetyczne lub ze stali typu mesh) oraz kolorach i designach tarcz.

W czasomierzach tych wykorzystuje się mechanizmy automatyczne, o rezerwie chodu wynoszącej 70 godzin. Ich wzorowa wodoszczelność pozwala nam z kolei na zanurkowanie nawet na 200 metrów. Jeśli szukamy zatem zegarka z charakterem, gwarantującego nam jednocześnie długą żywotność oraz precyzję, odświeżona linia czasomierzy Superocean z pewnością okaże się być warta naszych pieniędzy!

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *