Breitling – techniczna marka z długą tradycją

Firma Breitling ma długą tradycję, jeśli chodzi o produkcję zegarków i urządzeń pomiarowych. Ta powstała w 1884 roku w Szwajcarii manufaktura główne swe działania skupiła na tworzeniu przyrządów dla miłośników lotnictwa. To tutaj powstał (wzbudzając sensację) kieszonkowy zegarek z dwoma przyciskami do obsługi chronografu (stopera manualnego).

Właściwie wszystkie działania firmy od jej początku były skoncentrowane na udoskonaleniu chronometrażu sportowego (czyli pomiaru czasu). Zegarki tworzone przez firmę Breitling mają certyfikaty chronometru, czyli zegarka bardzo precyzyjnego i odpornego na zmienne warunki. Aby zegarek mógł się cieszyć takim określeniem, musi przejść testy i badania w pewnym szwajcarskim laboratorium.

BREITLING AVENGER – ZEGAREK DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Biorąc pod uwagę tradycję marki Breitling, można powiedzieć, że wszystkie wyprodukowane przez tę manufakturę zegarki są przeznaczone do zadań specjalnych. Czasomierze Breitling Avenger charakteryzują się (poza niezawodnością i dokładnością):

  • wytrzymałością
  • odpornością na wstrząsy i wodoszczelnością (niezależnie od panujących warunków)
  • lekkością obudowy – niektóre modele są wykonane z tytanu.

Można też powiedzieć, że konstruktorzy zegarków Breitling Avenger przewidzieli wszystkie sytuacje, które mogą towarzyszyć człowiekowi podczas korzystania z zegarka. Tarcze tych zegarków są wykonane tak, aby łatwo było je obsługiwać nawet w rękawiczkach, a także podczas nurkowania. Czasomierze z tej linii są poza tym wyposażone w chronograf, sekundnik, datownik, a także w szafirowe odporne na zarysowania szkiełko.

DLA AKTYWNYCH MĘŻCZYZN

Zegarki Breitling Avenger są stworzone dla mężczyzn aktywnych, którym jednocześnie zależy na dopracowanym wyglądzie czasomierza i na oryginalnej stylistyce. Koperty wykonane ze stali szlachetnej zapewniają nie tylko elegancki wygląd mimo wybitnie sportowego charakteru zegarka, ale także dużą wytrzymałość. Dostępne są modele na syntetycznych paskach, a także na bransolecie.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *