Dieta Kamila

Dietetyk w Warszawie

Kamil był więcej niż zadowolony z pracy dietetyka. Kochał pomagać ludziom, a nie widział możliwości, by pomóc im bardziej, niż pracując nad ich nawykami żywieniowymi. Diety były całym jego życiem, a ich przygotowywanie zajmowało mu większą część mijających powoli dni. Od poniedziałku do piątku prowadził Akademię Zdrowego odżywiania w Warszawie, oraz dowoził diety. Dieta z dowozem Warszawa była jego specjalnością od z górą dziesięciu lat, kiedy to wraz z żoną zdecydował się otworzyć spółkę komandytową.

Dieta z dowozem Warszawa

Od dziecka zainteresowany dietami Kamil zdecydował się poświęcić życie zawodowe pasji w wielu lat dziewiętnastu. Od tamtego dnia diety zajmowały Kamilowi minimum 10-12 godzin każdego dnia roboczego oraz kilka dodatkowych w weekendy. Dieta z dowozem Warszawa była też pasją żony Kamila, Kamili. Młode małżeństwo swą działalność prowadziło z małego biura w centrum Warszawy, przy ulicy Świętokrzyskiej.

Rodzina Kamila od wielu pokoleń była w posiadaniu szałasu z cegieł, stojącego obecnie na parkingu przed hotelem Marriott. Lokal posiadał wystarczająco miejsca, by składować tam w pudełkach diety przeznaczone dla mieszkańców Warszawy. Pudełka, w pełni wegańskie i ekologiczne, aż błyszczące poprawnością polityczną, układane jedne na drugich we wszystkich czterech rogach pomieszczenia, były z reguły pierwszym na co zwracali wzrok przypadkowi przechodnie, zainteresowani nietypowym budynkiem przed hotelem, co było doskonałym ruchem marketingowym, wyreżyserowanym przez właściciela.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *