Handmade biżuteria – artystyczne wyzwolenie

Biżuteria artystyczna ręcznie robiona to esencje wyrażania siebie, zarówno przez domową produkcję, która jest coraz powszechniejsza, jak i przez sam fakt, że nie jest to biżuteria jubilerska, stereotypowa. Każdy wyrób jest niepowtarzalny tak samo jak ludzie, którzy je noszą – to również trafiony prezent dla każdego. Trafny dobór takich ozdób to świadectwo znajomości drugiej osoby, a przede wszystkim jej wartości dla nas. Jest tak samo niepowtarzalna, jak podarowana biżuteria.

Luksus w najprostszym wydaniu

W wyrobach ręcznych można znaleźć materiały nietypowe, zupełnie odbiegające od dotychczasowego kanonu jubilerskiego. Porzucając złoto i kamienie szlachetne na rzecz tego, co jest codziennością, tworzy się prawdziwy luksus. Biżuteria artystyczna – ręcznie robiona naturalność w pełnej okrasie. Szlifowany węgiel, czarne złoto, które dla większości wydaje się bezużyteczne lub zbyt brzydkie, aby było piękne czy niedoceniany bursztyn, zamykający w sobie letnie wspomnienia i promienie słońca, ożywiający każdą stylizacje. W połączenia z bardziej lub mniej szlachetnymi materiałami, srebrem czy rzemykami mogą pełnić funkcję zarówno biżuterii wieczorowej, jak i codziennego dodatku do szybkiego tempa życia na mieście lub długich, wieczornych spacerów w zachodzących słońcu lata.

Ekskluzywna wyjątkowość w każdym calu

Biżuteria artystyczna ręcznie robiona to niezawodny pomysł na podarunek dla kobiet oraz mężczyzn. Oryginalny pomysł, który pozwoli wyróżnić każdą podarowaną osobę – w tłumie oraz przez sam czyn. Autorskie kolekcje SADVA, takie jak SUN czy BARCELONA to najpiękniejsza biżuteria artystyczna z bursztynu, ale również w wersji ręcznie malowanej w kolekcji MUDI. Stal szlachetna, malowane motyle to pełen symboliki oraz bliskości z naturą styl, który trafi w gusta każdego.

Wykorzystaj zjawiskowe, ręcznie tworzone błyskotki (cyrkonie, spinel czy bursztyn) połączone złotem, srebrem lub stalą szlachetną jako prezent, aby wyrazić niezwykłość drugiej osoby. Niezwykłość, którą odnajdziesz również w biżuterii SADVA.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *