Jaką karuzelę nad łóżeczko wybrać ?

Prawdopodobnie większość z nas się zgodzi, że fajnie jest czasem odpocząć, ale gdybyśmy byli zmuszeni leżeć przez większość dnia, pewnie trochę nam by się nudziło. 😉
Nie tylko my potrzebujemy wyzwań, również niemowlaki nie lubią się nudzić!

Aby zapewnić im dużo dobrej, a przy tym pożytecznej, zabawy, zdecydowanie warto zaopatrzyć się w karuzelę nad łóżeczko. Obserwując ruch jej elementów dziecko rozwija zmysł wzroku, a słuchając wydawanych przez pozytywkę kojących dźwięków rozwija słuch. Równolegle pracuje – a więc rozwija się – jego wyobraźnia. Dzięki tylu pozytywnym wrażeniom, dziecko nie tylko dobrze się bawi, ale i później dużo łatwiej zasypia.

Proponujemy Państwu kilka różnych karuzel nad łóżeczko.

Pierwsza ciekawa opcja to karuzela z ptaszkami i chmurkami CLOUDS & BIRDS. Rama jest biała, a zawieszki są w kolorze morskim, czerwonym i żółtym.

Wersją podobną do poprzedniej jest, równie udana, karuzela PLANES z chmurkami i samolocikami w kolorach szarym, niebieskim i turkusowym.

Śliczna karuzela OWL SOFIA w jasnych, pastelowych odcieniach zachęca do zapadnięcia w słodki sen, a drzewo, księżyc i gwiazdka oraz 2 sówki (w tym jedna przymkniętymi oczkami) dopingują maluchy do szybkiego zasypiania.

Karuzela ROSIE & FRIENDS to miła myszka z trójką przyjaciół. Zwierzątka są kolorowe i wesołe i na pewno nastroją malucha optymistycznie. Wesołe postacie przyciągną jego wzrok i zachęcą do obserwacji.

Zabawne cztery sowy ze śmiesznymi minami to kolejna nasza propozycja: SOWA OWLETA. Uwaga, ta karuzela nad łóżeczko ma potencjał rozbawiania również dorosłych. 😉

Karuzela SZALONE MAŁPKI I ŻYRAFY przedstawia równie urocze towarzystwo, do tego w ciekawych pozach. Jest miła dla oka, jak wszystkie nasze pozostałe karuzele nad łóżeczko.

Ostatnią z naszych propozycji jest DREAM TEAM C-MORE COLLECTION z 4 aktywnymi postaciami (pingwinem, słonikiem, hipciem i żyrafą), które wyglądają na fanów dobrej zabawy. 🙂

Wszystkie nasze karuzele nad łóżeczko pasują do większości łóżeczek turystycznych oraz do łóżeczek drewnianych o poręczy o grubości od 20–27 mm.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *