Kompresor Airpress 50l

Kompresor Airpress 50l 2 tłokowy jest bardzo popularnym rozwiązaniem ze względu wiele niejednolitych opcji zastosowania, stosunkowo wysoką efektywność pracy, a także relatywnie małe gabaryty, z których wynika z kolei jego mobilność i łatwość transportowania. Wszystkie wymienione powyżej atuty dwutłokowych 50-ciolitrowych kompresorów sprawiają, że urządzenia te doskonale sprawdzają się przy wykonywaniu niemal dowolnych domowych prac polegających na malowaniu, czyszczeniu czy też pompowaniu. Stanowią one stałe wyposażenie garażów czy warsztatów mechanicznych w przypadku zarówno osób prywatnych, jak i tych wykorzystujących je do czynności służbowych. 

 

Przykładem zastosowania kompresora Airpress jest m.in. pompowanie kół w samochodzie, wykonanie prac lakierniczych czy wyczyszczenie wnętrza kosiarki z uwzględnieniem wszystkich jej trudnodostępnych przestrzeni. Jednocześnie warto zaznaczyć, że każdy kompresor 2 tłokowy 50L pozwala wykorzystywać wiele rozmaitych narzędzi pneumatycznych. Kompresory tego typu współpracują z szybkozłączami. Fakt ten przekłada się bezpośrednio na możliwość szybkiego i niewymagającego dużego wysiłku podłączania zróżnicowanych końcówek roboczych takich, jak chociażby pistolety do przedmuchu lub natrysku.

 

Sprężarki tłokowe są to kompaktowe i proste w obsłudze urządzenia.  Niski pobór energii i niewielkie wymiary sprawiają, że idealnie nadają się do pracy w przydomowym gospodarstwie lub garażu. Dodatkowo, kompresor tn wykonany jest przez firmę Airpress, która na rynku pneumatycznym działa już od 1938 roku, specjalizuje się w różnego rodzaju produktach pneumatycznych począwszy od pistoletów lakierniczych, przez sprężarki śrubowe, tłokowe czy też wyciszane, narzędzia pneumatyczne, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry.

 

Wszystkie modele profesjonalnych sprężarek tłokowych Airpress wyposażone są w wysokiej klasy presostat z zabezpieczeniem termicznym. Posiadają też reduktor ciśnienia i mocny silnik. 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *