Korzystaj ze sprawdzonych firm

Wielu z nas, jeśli nie większość, przynajmniej raz w życiu padła ofiarą oszustwa. Czy to drobnego, czy to na większą skalę. Choć nie przed wszystkim jesteśmy się w stanie obronić, warto minimalizować to ryzyko najbardziej, jak to możliwe. Dlatego zalecamy kupowanie oprogramowania i zawieranie umów tylko z zaufanymi firmami.

Zoom us to autoryzowany partner między innymi Zoom, Poly, Dten czy Logitech. Zoom us to nie kolejna firma, która powstała na fali pandemii koronawirusa, bowiem działa znacznie dłużej. Nie musisz się więc martwić, że niedługo zniknie z rynku. Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem Zoom u siebie w firmie, bądź instytucji, którą zarządzasz, zoom us wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Czym jest Zoom?

Zoom to obecnie najpopularniejszy (liczba pobrań ponad trzykrotnie przewyższa liczbę pobrań Skype) program do organizowania spotkań online, webinariów, a także do zarządzania wewnętrznym przepływem informacji w korporacjach i instytucjach publicznych. Umożliwia to integracja z takimi programami, jak Teams, Slack, Skype for Business oraz wieloma innymi. Wbudowany czat umożliwia przesyłanie nie tylko wiadomości tekstowych, ale i obrazów, czy plików audio. Zoom zyskał uznanie użytkowników na całym świecie dzięki swojej niezawodności wymienianej na przeróżnych forach dotyczących tego rodzaju oprogramowania. Jest bardzo praktyczny i intuicyjny w obsłudze. Radzą sobie z nim nawet najmłodsi uczniowie, a wersja podstawowa jest obecnie darmowa.

Zoom us: obsługa od A do Z

Zoom us jest firmą polską. Kupując od zoom us otrzymasz nie tylko pełną fakturę na 23%, ale wiele więcej. Przede wszystkim nie musisz martwić się o cały proces wdrożenia programu Zoom u siebie w firmie. Pracownicy zoom us chętnie doradzą w wyborze zalecanego sprzętu do obsługi Zoom, przeszkolą Twoich pracowników, a w razie potrzeby przyjadą na serwis do urządzeń wideokonferencyjnych. Wsparcie techniczne w cenie licencji jest w języku polskim, co dla wielu może okazać się niezwykłą zaletą. Skontaktuj się z zoom us, by poznać szczegóły.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *