Laryngologia i kilka słów o niej

Laryngologia, a dokładniej otolaryngologia jest dziedziną nauk medycznych, która zajmuje się głównie profilaktyką, diagnozą oraz leczeniem narządów głowy i szyi, a w szczególności zaburzeniami związanymi z uszami, nosem, krtanią oraz gardłem. Zaburzenia związane z tymi narządami mogą być różne, od zaburzeń smaku czy węchu, przez zaburzenia słuchu, do problemów z utrzymaniem równowagi.

Niestety jest to taka specjalizacja, na które przeznacza się niewielkie nakłady finansowe, więc na wizytę na NFZ trzeba bardzo długo czekać, często wiele miesięcy. Dlatego też zdecydowanie więcej osób decyduje się na wizytę prywatną u otolaryngologa, który zazwyczaj szybko i trafnie stawia diagnozę oraz wprowadza odpowiednie oraz skuteczne leczenie.

Nierzadko zdarza się, że potrzebne, a nawet niezbędne jest wykonanie zabiegu, który poprawi stan zdrowia oraz komfort funkcjonowania pacjenta. W takich przypadkach w zależności od powagi sytuacji zdrowotnej zabiegi są wykonywane natychmiast, bądź po ustaleniu konkretnego terminu.

Gdzie po poradę laryngologiczną w Poznaniu?

Zdecydowanie najlepsze opinie jeżeli chodzi o poradnię otolaryngologiczną ma poradnia mieszcząca się w Przychodni Alterida przy ulicy Haliny 14 w Poznaniu. Przyjmuje w niej aż trzech specjalistów otolaryngologii zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych i są to:

  • Lijucija Weselik;
  • Maciej Barełkowski;
  • Mateusz Szewczyk.

Każdy z tych trzech dobry laryngolog poznań prywatnie ma świetnie opinie zarówno wśród pacjentów, jak i personelu, gdyż dla Nas równie ważne jest to, aby pacjent w Naszych gabinetach czuł się komfortowo, został wysłuchany, został szczegółowo zbadany, aby móc postawić szybko trafną diagnozę oraz wprowadzić odpowiednie leczenie. Zależy Nam również na przyjaznej atmosferze i dobrym kontakcie, dlatego też staramy się, aby podczas wizyty pacjent odczuwał minimum stresu i maksimum zaangażowania oraz profesjonalizmu ze strony Naszych specjalistów.

Serdecznie zapraszamy do poradni laryngologicznej w Przychodni Alterida w Poznaniu przy ulicy Haliny 14, a także do rejestracji telefonicznej pod numerem (61)6107222, oraz do odwiedzin na Naszej stronie internetowej: http://alterida.pl/gabinety-prywatne/laryngolog-dla-doroslych/.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *