Moskitiery ramkowe – na straży spokoju i zdrowia

W czasach, gdy co rusz spotykamy się w Polsce z inwazją komarów bądź meszek, a o możliwości zakażenia się od tych owadów boreliozą mówi się coraz głośniej, moskitiery ramkowe, czyli siatki w ramach montowane do ram okiennych, należy traktować nie tylko jako sposób obrony przed bzyczeniem czy swędzeniem, ale po prostu jako metodę ochrony zdrowia.

Aby jednak siła ochrony przed robactwem była wystarczająca, moskitiery, na jakie się zdecydujemy muszą być wysokiej klasy. Ale co to właściwie oznacza w praktyce?

Moskitiery ramkowe – estetyczne i skuteczne

Skuteczne moskitiery ramkowe to przede wszystkim takie, które mają gęsto utkane małe oczka, wykonane z wytrzymałej siatki; dzięki temu do naszych wnętrz nie przedostaną się nawet bardzo małe owady, nie wspominając już o bardzo nieprzyjemnych ćmach, pszczołach, szerszeniach czy też latających chrabąszczach. Stosując estetyczne moskitiery ramkowe, oszczędzamy sporo czasu, nie musząc wyłapywać tego typu intruzów, a także zyskujemy bezcenny spokój ducha i poczucie wolności, mogąc otwierać okna kiedy tylko mamy na to ochotę. Oczywiście tego rodzaju siatka jest w stanie zatrzymać również niektóre zanieczyszczenia, a także większe intruzy typu gryzonie czy ptaki, które zechciałyby zakłócić nasz mir domowy.

Moskitiery ramkowe – inne zalety

Ale estetyczne wykonanie i wysoka skuteczność to dopiero początek długiej listy zalet, jakimi mogą poszczycić się wysokiej jakości moskitiery ramkowe. Rozwiązanie to wyróżnia przede wszystkim prostota – łatwy jest zarówno montaż, jak i demontaż, który w dodatku nie powoduje żadnych szkód, śladów czy ubytków w elewacji budynku. Lekka plastikowa konstrukcja może być oczywiście, np. po umyciu i odświeżeniu bądź też przeniesieniu do innego mieszkania lub pomieszczenia, zastosowana ponownie. Wart podkreślenia jest również fakt, że moskitiery ramkowe z Pracowni Sunshine, przy całej swojej skuteczności, nie wpływają negatywnie na cyrkulację powietrza ani nie ograniczają widoczności.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *