Nie pójdę boso

Stefanowi szczególnie zapadły w pamięć botki skórzane damskie, noszone przez matkę. Anasthasia miłość do butów przekazała synowi w genach. Kobieta miała styl i miała klasę, kochała też swoich synów i przysposobiła ich do życia najlepiej, jak mogła. Stefan i jego bracia, Kazimierz, Anastazy i Gerard, otrzymali od matki oprócz pokaźnego posagu, także botki skórzane.

Jeżeli Anasthasia (i jej botki skórzane damskie) była wodą, to James był ogniem. Mężczyzna zupełnie nie przejmował się butami, z wyjątkiem swych ukochanych kowbojek. Razem para tworzyła szczęśliwe i udane małżeństwo, choć budziła silne skojarzenia z Yin i Yang. Często w trakcie kłótni James groził, że wyrzuci botki skórzane zamszowe należące do żony, w rzeczywistości jednak nigdy do tego nie doszło.

Anasthasia nigdy nie wybaczyłaby mężowi uszkodzenia jej skarbu, jakim były botki skórzane. Najlepsza skóra, doskonałe wykonanie, błysk oraz styl i klasa, jakie niosły ze sobą buty, były czymś, bez czego kobieta absolutnie nie mogła się obejść. Brak odpowiednich butów nie tylko wpływał negatywnie na jej samopoczucie, ale w praktyce też uniemożliwiał pracę. Dziewczyna była najbardziej znaną prezenterką telewizyjną w New Jersey oraz osobowością na Instagramie, ale wiedziała dobrze, że żadnej z tych rzeczy nie osiągnęłaby boso. Jej talent i zdolności odziedziczone w genach po rodzicach, którzy oboje byli aktorami, znanymi w całych Stanach, jeszcze w czasach kina niemego, były niczym, wobec wzrostu charyzmy, jaki uzyskiwała, mając na nogach swoje ukochane botki skórzane zamszowe.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *