Przyjęcie weselne – wyzwania i przeszkody

Hotel Warszawianka – idealne miejsce na przyjęcie weselne

Przyjęcie weselne to ważna cześć uroczystości ślubnych dla każdych nowożeńców. Wyobrażamy sobie, że ten dzień będzie wyjątkowy i odpowiednio wyróżniający się. Przyjęcia weselne muszą być przecież wyjątkowe i bogate w doznania emocjonalne.  

Przygotowanie do przyjęcia weselnego to nie lada wysiłek. Ilość rzeczy o jakie trzeba zadbać mogą przerosnąć niejedną parę. Często mówi się że o wiele bardziej wyczerpujące są przygotowania i organizacja wesela niż późniejsza uroczystość. 

Hotel Warszawianka to miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne, w którym możemy zorganizować przyjęcie weselne. Zlokalizowane 40 minut drogi od Warszawy w malowniczym zakątku zalewu Zegrzyńskiego, kusi swoją niepowtarzalnością, gwarantując niezwykły klimat. 

Hotel Warszawianka – pomoc w organizacji przyjęcia weselnego

W Hotelu Warszawianka każdy klient traktowany jest indywidualnie, ponieważ nie ma dwóch takich samych wesel. Każde z nich to wydarzenie unikalne. Hotel posiada ogromne doświadczenie w wyprawianiu tego typu uroczystości. Oferujemy doświadczoną kadrę, własne zaplecze gastronomiczne i wybór odpowiedniej sali. W Hotelu Warszawianka zorganizujemy przyjęcie weselne od A do Z. Wykwalifikowani specjaliści nie tylko pomogą nam wybrać odpowiednią sale, wystrój, menu, ale również kwiaty, nocleg czy samochód. Czyli wszystko to, co zwykle stanowi wyzwanie dla pary młodej. Wesele marzeń powinno być bezstresowe i pełne pozytywnych emocji.

Sale weselne są na tyle obszerne, że mogą pomieścić nawet 500 osób. Dysponujemy salą bankietową yacht club i salą z widokiem na ogród japoński. Wszystkie pomieszczenia posiadają unikalny klimat, własny charakter i niepowtarzalny urok, który wyróżnia je na tle innych tego typu miejsc. 

Dużą zaletą kuchni jest całkowite dostosowanie potraw do wymagań gości. Znajdziemy więc w ofercie dania zarówno wegetariańskie, wegańskie czy nawet bezglutenowe. Bezpośrednio na terenie ośrodka dysponujemy również wygodnymi pokojami, dzięki czemu goście i państwo młodzi mogą całkowicie skupić się na zabawie, korzystając wieczorem z komfortowego noclegu.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *