Skuteczne sposoby na zmarszczki

Zmarszczki są milimetrowymi wgłębieniami w skórze i nie są one niczym innym jak najbardziej naturalnym efektem starzenia się naszej skóry. Powstają one na skutek zmniejszonej, wraz z wiekiem, produkcji kolagenu i elastyny czyli podstawowych substancji odpowiedzialnych za  elastyczność i jędrność skóry, czyli ostatecznie jej młody wygląd. Wiek oczywiście jest podstawowym czynnikiem który wpływa na procesy starzenia, ale nie jedynym. Niezdrowy tryb życia oraz eksploatowanie naszego organizmu różnego rodzaju używkami czy też złą dietą wpływa na wygląd naszej skóry w równie wysokim stopniu.

Jakie są rodzaje zmarszczek?

Najczęściej występującymi zmarszczkami są oczywiście popularne zmarszczki mimiczne.  Powstają one na skutek codziennej pracy mięśni twarzy i gromadzą się wokół oczu tworząc tzw. kurze łapki czy też na czole. Innym przykładem są zmarszczki powstające na skutek prowadzenia nadmiernie eksploatującego organizm trybu życia oraz promieniami UV. Występują także zmarszczki zwane grawitacyjnymi związane z wiotczeniem  i procesem starzenia się.

Co na to poradzić?

Najmniej inwazyjnym, dającym szybkie efekty i całkowicie bezpiecznym zabiegiem jest wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego. Pozwala on przywrócić skórze utraconą jędrność i elastyczność całkowicie ją rewitalizując. Co istotne- pomaga także poprawić rysy twarzy. Daje natychmiastowe, a użyty z umiarem, naturalne efekty w niektórych przypadkach- nawet do 12 miesięcy. Kolejnym sposobem są zastrzyki z Botoxu. Podobnie jak kwas hialuronowy zapewnia wysokie bezpieczeństwo i zadowalający efekt. Pozwala wypełniać głębsze zmarszczki na czole, szyi czy kącikach ust, bez charakterystycznego efektu maski. Mało inwazyjnym i cieszącym się niesłabnącą popularnością jest zabieg wykorzystujący samo wchłaniających się nici liftingujących czy też rewitalizujących.

Dlaczego my?

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zabiegami wypełnienia zmarszczek na terenie Warszawy zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej Kliniki. Oferujemy Państwu usługi świadczone przez profesjonalistów z najwyższą dbałością i troską o pacjenta. Nasza Klinika wykorzystuje jedynie sprawdzone, antyalergiczne produkty. Każdy wykonany zabieg poprzedzony jest szczegółowym wywiadem z pacjentem, tak by zaproponować indywidualnie  dobrany zabieg przynoszący pożądane efekty. Zapraszamy! Zobacz więcej na https://www.salon-martatolwaj.waw.pl/

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *