Śląskie przedsiębiorstwa stawiają garaże blaszane najwyższej jakości

Hale, wiaty, kojce oraz garaże blaszane, Śląsk regionem przebierającym w ofertach

Nie da się ukryć, jednymi z lepszych producentów garaży z blachy ocynkowanej lub akrylowej są przedsiębiorstwa z siedzibami na Śląsku. Wykonują one praktycznie każdą konstrukcję, do których wykorzystywane są tylko i wyłącznie materiały najwyższej jakości. Są dopracowane w każdym szczególe, ponieważ śląskie firmy stawiają na rzetelność oraz zadowolenie klienta. Doświadczone zespoły pracowników mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami na tym polu.

Nowoczesne blaszaki drewnopodobne prawdziwym hitem

Drewnopodobne garaże blaszane? Śląsk stał się regionem, który jako pierwszy mógł skorzystać z takiej możliwości. Konstrukcja takiego blaszaka jest wykonana z profilu zamkniętego, który jest znacznie stabilniejszy i trwalszy w porównaniu do konstrukcji z kątowników zimnogiętych czy ceowników. W kwestii koloru nie ma ograniczeń. Z kolei dachy mogą być pokryte blachodachówką także w wielu wybarwieniach.

Naturalne o eleganckim wyglądzie garaże blaszane

Wykonanie garaży blaszanych na terenie Śląska charakteryzuje się 10 centymetrowymi przetłoczeniami, które dają piękny i naturalny wygląd. Praktycznie nie przypominają blachy trapezowej, którą obijane są zazwyczaj schowki, hale z blachy. Ponadto do każdej bramy garażowej możliwe jest zastosowanie napędu elektrycznego. Śląskie firmy wykonują garaże o dowolnym wymiarze i w bardzo krótkim czasie.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *