Spełnij marzenie o posiadaniu domu

Dom wolnostojący to marzenie ogromnej liczby osób. Jego zalety doceniamy przede wszystkim latem, kiedy możemy spożywać posiłki przed domem, a w wolnej chwili wygrzewać się na tarasie. Jednak budowa domu, to nie tylko inwestycja, ale też bardzo czasochłonne przedsięwzięcie. Zazwyczaj od decyzji o budowanie domu, do momentu zamieszkania w nim mijają co najmniej trzy lata.

Czasami czas ten jest krótszy, ale bardzo często dłuższy. Bo zanim budowa ruszy na dobre, najpierw trzeba znaleźć działkę, załatwić wszystkie niezbędne formalności, w tym projekty, a kiedy mury już staną, wówczas rozpoczynają się żmudne i kosztowne prace wykończeniowe. A co jeśli nie chcemy tyle czekać i zależy nam na szybkiej przeprowadzce? Wtedy idealną opcją jest zakup gotowego domu. W poszukiwaniu tego wymarzonego, pomoże InVilla – Nieruchomości Gdańsk. Jest to najlepszy sposób na bezproblemowe znalezienie takiej nieruchomości, na jakiej nam zależy.

Dom z rynku wtórnego

Jedną z największych zalet zakupu domu z rynku wtórnego jest to, że jak tylko umowa zostanie podpisana, a transakcja dobiegnie końca, to otrzymamy klucze i już tego samego dnia będziemy mogli nocować w swoim nowym nabytku. Podstawowe umeblowanie domu, to kwestia kilku tygodni, a zatem czas oczekiwania na zamieszkanie jest nieporównywalny z tym, gdy decydujemy się na budowę od podstaw. Co prawda są też w sprzedaży domy wiekowe, które wymagają remontu, ale szukając nieruchomości, mamy wybór – albo kupujemy dom nowy, gotowy do zamieszkania, albo taki, który będziemy musieli remontować. 

Satysfakcjonujący zakup z biurem nieruchomości

Skoro tyle jest ofert sprzedaży domów w Internecie, to dlaczego warto zgłosić się do profesjonalnych doradców? Otóż InVilla – Nieruchomości Gdańsk zapewniają obsługę na najwyższym poziomie, która nie ogranicza się wyłącznie do przedstawienia ciekawych propozycji ofert. Nasi pracownicy towarzyszą bowiem klientowi na każdym etapie negocjacji, aż do sfinalizowania transakcji. A zatem jest to bardzo wygodna opcja oraz bezpieczna, ponieważ umowa kupna-sprzedaży przygotowywana jest przez biuro nieruchomości, a nie osobę prywatną, która niekoniecznie może się znać na obowiązujących przepisach prawnych. Co więcej, posiadamy atrakcyjne oferty na wyłączność, których nie znajdzie się w Internecie. 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *