VINTAGE, VINTAGE

Etap minimalizmu masz już za sobą? Marzy Ci się powrót do przeszłości? Szukasz szlachetnych materiałów i ponadczasowych rozwiązań. Wejdź do świata vintage i rozsiądź się wygodnie.

Nowe oblicze lampki

Pamiętasz tradycyjne lampki na biurko? Takiej z tradycyjnym kloszem i długim ramieniem do którego można było przyczepić wszystkie szkolne skarby? Ten kultowy model powraca i szturmem zdobywa nie tylko uczniowskie pokoje, lecz także nowoczesne biura oraz domowe przestrzenie do pracy.

Na pokładzie

Lubisz morskie klimaty? biel, niebieskie oraz złote dodatki? Wybierz lampę ścienną w kształcie latarni, stworzy romantyczny klimat i wskaże Ci drogę w nocy wprost do jadalni. Motyw morski możesz powtórzyć w kilku pomieszczeniach: łazienka, kuchnia, sypialnia. Lampy w stylu marynarskim sprawdzą się także na zewnątrz przy garażu lub jako ozdoba ogrodu.

Wzorowo

Lubisz stylistkę lat 80 i 90. Do przeszłości przeniosą Cię lampy mosiądzowane o prostym kształcie, jednak bogato zdobione. Przy minimalistycznym wnętrzu sprawdzą się idealnie.
Jest to także dobry pomysł na nowe oświetlenie w domu rodziców, którzy cenią sobie obecny porządek stylistyczny i nie lubią zmian.

Geometryczny ład

Twoje wnętrza reprezentują styl loftowy? Chcesz trochę ocieplić atmosferę, obrać kierunek na vintage? Nie wiesz jak połączyć te dwa style? Postaw na spójne oświetlenie, tradycyjne kształty w nowej drucianej odsłonie. I tak oto powstaje nowa jakość: lampa wisząca vintage w nowoczesnym stylu.

Kształt idealny

Nie wiesz czego tak właściwie oczekujesz w temacie oświetlenia? Chcesz efektu vintage, jednak w bezpiecznej nowoczesnej odsłonie? Wybierz lampę w kształcie kuli i sprawdź jak ten idealny kształt zmieni Twoje otoczenie. Możesz postawić na pojedyncze egzemplarze, lub zamówić aranżację w komplecie. Kuliste lampy nie tylko ocieplą wnętrze Twojego domu lub mieszkania, lecz także sprawi, że poszczególne pomieszczenia będą spójne i całość stanie się niezwykle elegancka. Nowoczesne kule cechuje przezroczyste, grube szkło, delikatnie przydymione na dole. Takie efekt to czysty styl vintage w nowoczesnej odsłonie.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *