W pogoni za wymarzoną sylwetką

Tygodniowe wczasy odchudzające Kołobrzeg – odnajdując swoje ja

Przychodzi taki moment, że czujemy się nieswojo we własnej skórze, bo przybyło nam kilka, kilkanaście kilogramów. Stajemy pod ścianą i czujemy, że zmiana jest konieczna tylko nie bardzo wiadomo jak się za to zabrać. Potrzeba jakiegoś bodźca, wsparcia, motywacji. Może nawet warto wtedy zmienić klimat, środowisko i pozostać sama na sam ze swoimi potrzebami. Pobyt na turnusie odchudzającym przynosi odpowiedzi na pytania – jaka chcę być? Co daje mi szczęście? Jak mam to osiągnąć? W utracie wagi nie chodzi o to, by czuć się niewolnikiem diety i cierpi katusze odmawiając sobie czegoś od ust. Jaki jest sens w tym, że człowiek jest uciemiężony przez rygorystycznie narzucone zasady, które polegają na ciągłych zakazach. Sensowne odchudzanie to przede wszystkim świadomość. Wiedza na temat zdrowego stylu życia i chęć zmiany swoich niewłaściwych nawyków. Ale nie kosztem udręki i myślenia o jedzeniu, którego nie można spożywać. Tygodniowe wczasy odchudzające Kołobrzeg burzą ten obraz. W odchudzaniu nie chodzi o to by być głodnym i pozbawionym czynnika, który daje przyjemność, lecz by być sytym ale zdrowo.

Jak zmienić swoje niewłaściwe nawyki?

Dieta i aktywność fizyczna – oto klucz do sukcesu. Wszystko dostosowane do potrzeb i możliwości. Tygodniowe wczasy odchudzające Kołobrzeg są sposobem na połączenie wszystkich niezbędnych czynników składających się na sukces w odchudzaniu. To dieta, masaż ciała, kontrola dietetyka, praca nad pozyskiwaniem świadomości oraz aktywność fizyczna.

Podążając za spełnieniem

Gdy zrozumiemy, że to w nas największa siła zmian w samym sobie będziemy już u szczytu sukcesu. Kolejny etap to praca nad samym sobą. Wczasy odchudzające pokazują nam odpowiedni kierunek, nadają wiatru w nasze żagle i wyposażają nas w wartości, które pozwolą nam przetrwać czas w osiąganiu wymarzonej sylwetki. Nie musi wcale to być czas wyrzeczeń, czy katorgi cielesnej i umysłowej. Jest to czas zmiany w myśleniu. Przestawienie siebie na opcję fit i zastosowanie zdrowego stylu życia. Trzeba zrozumieć, że odchudzanie to nie tylko kwestia ciała, to także, a może przede wszystkim umysł. To dbałość o swój komfort i postawienie siebie jako osobę wartościową, która staje na początku drogi do odnalezienia prawdziwej siebie. Jest to czas dany tylko sobie i walka o siebie. Trudny czas ale i pełen nadziei. Nie musimy być w nim sami. Wsparcie jest tak blisko. Wystarczy zrozumieć przyświecające odchudzaniu idee.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *