Wesela Katowice – nawet na 350 osób z parkingiem na 100 samochodów

Organizacja wesela nie jest zadaniem łatwym. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy zespołu specjalistów doświadczonych w realizacji wydarzeń i eventów różnego typu. Nasz zgrany profesjonalny team ma ogromne doświadczenie w planowaniu, przygotowywaniu i obsłudze udanych imprez weselnych dla setek gości oraz eventów firmowych dla jeszcze szerszego grona. Wiedza i doświadczenie to element komplementarny oferty Hotelu Gorzkowski, który oprócz tego oferuje wręcz idealną infrastrukturę, komfortową lokalizację i wiele dodatkowych udogodnień.

 

Wesele Katowice – piękna sala ze sceną dla zespołu i DJa

 

Wesele zorganizowane w profesjonalnym kompleksie konferencyjno-bankietowym, który jest zlokalizowany zaledwie 6km od centrum Katowic to gwarancja jakości i udanej zabawy. Profesjonalny zespół z doświadczeniem w obsłudze imprez masowych zadba o oprawę i najwyższą jakość obsługi. Sale bankietowe można elastycznie aranżować adekwatnie do potrzeb i liczby zaproszonych gości tak, aby w centralnym punkcie znajdowała się scena dla zespołu lub DJa. Nasz zespół doradza w kwestii dekoracji, oprawy muzycznej i organizacji atrakcji dodatkowych.

 

Bufety tematyczne, atrakcje dla dzieci i jeszcze więcej możliwości

 

Podczas organizacji wesela sporo uwagi poświęca się przygotowaniu atrakcji dodatkowych. Organizacja setek przyjęć weselnych pozwala nam zaoferować te, które w trakcie imprez cieszą się największym zainteresowaniem naszych gości weselnych. W ofercie dostępne są dopracowane bufety tematyczne oraz szeroki wybór atrakcji, które bezpiecznie angażują i bawią najmłodszych. Co ważne, jest też możliwość rozszerzenia przestrzeni, na której odbywa się przyjęcie weselne. Cel ten można osiągnąć, dzieląc główną salę bankietową na mniejsze funkcyjne pomieszczenia oraz poprzez zaadaptowanie na potrzeby przyjęcia patio i hotelowych ogrodów. Warto zauważyć też, że wesele w hotelu to także luksusowy apartament dla nowożeńców oraz strefa relaksu i SPA, w której dzięki dłuższej weselnej dobie hotelowej mogą regenerować się państwo młodzi i goście korzystający z noclegu na miejscu.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *