WROCŁAW AKTYWNIE

To malowniczo położone miasto samo z siebie zapewnia turystom raczej aktywny wypoczynek. Już spacer po starówce, na której często organizowane są różne imprezy i wydarzenia kulturalne, potrafi być wyzwaniem. Dzięki wielu zakamarkom i kryjącym się niespodziankom, np. figurkom krasnali, które sukcesywnie powstają w mieście od 2005 roku (m.in.: Życzliwka, Rzeźnika czy Syzyfika), Wrocław to przyjemne wyzwanie dla turystów z całego świata.

NIE TYLKO TRADYCYJNIE

W ostatnim czasie mapa atrakcji miasta Wrocław poszerza się o obiekty dotychczas mniej popularne wśród zwiedzających. Są to na przykład Tor Wyścigów Konnych „Partynice” czy Wrocławski Tor Kolarski – które przyciągają fanów tych szybkich sportów i zawodów z całego kraju. Do mniej tradycyjnych, zadziwiających i wartych odwiedzenia miejsc należą także choćby:

  • klatka schodowa z rowerami (ul. Dubois 16)
  • bajkowy ogród (ul. Radosna)
  • instalacja „Nieskończony zielony” (podwórko między ulicami: Barlickiego, Nowowiejską i Żeromskiego)
  • kultowe neony przy ul. Ruskiej
  • i wiele, wiele innych.

USŁUGI HOTELOWE – NAPRZECIW OCZEKIWANIOM

Stolica Dolnego Śląska przyciąga wiele typów podróżników: turystów samotnych, pary, wycieczki grupowe czy rodziny z dziećmi. Każdy odwiedzający znajdzie tu coś dla siebie. Miasto, wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom odwiedzających, ma dobrze rozwiniętą sieć obiektów proponujących usługi hotelowe. Serwisy internetowe pełne są ofert wrocławskich hoteli, hosteli i moteli. Hotele, zwłaszcza te położone w ścisłym centrum, charakteryzują się dość wysokimi cenami. Dobrym rozwiązaniem pod względem kosztów i komfortu są hostele. Fitness Hostel to optymalne rozwiązanie dla aktywnego turysty w każdym wieku (także dla rodzin i grup zorganizowanych). Jest położony w małej odległości od wielu atrakcji miasta (m.in. Zoo Wrocław). W przeciwieństwie do innych hosteli oferuje pokoje 2-, 3- i 4-osobowe w przystępnej cenie (z możliwością dostawki łóżeczka turystycznego dla dzieci; niektóre z pokoi mają oddzielną łazienkę). Usługi hotelowe Fitness Hostel obejmują także ręczniki i pościel dla gości, którzy za darmo mogą skorzystać z siłowni znajdującej się w obiekcie. W ofercie jest też sauna, ring bokserski i gabinety masażu. W trosce o komfort gości Fitness Hostel zadbał również o aneks kuchenny z lodówką i mikrofalówką. A dodatkowo… cały kompleks (wraz z restauracją) mieści się w zabytkowych budynkach, które są przecież wizytówką Wrocławia.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *