Wszechobecna tektura

Magazyny, duże sklepy, firmy kurierskie – to miejsca, które trudno sobie wyobrazić bez tektury. Służy ona przede wszystkim do pakowania towaru, ale też jego prezentacji czy zabezpieczania w transporcie.

Skuteczna ochrona

Opakowania coraz częściej produkowane są z tektury falistej, ze względu na jej liczne i niewątpliwe zalety. Najważniejszym zadaniem tektury falistej była zawsze ochrona kruchych przedmiotów przed uszkodzeniem lub zniszczeniem. Zawijano w nią butelki, szklanki i inne mogące się potłuc rzeczy. Dzięki zastosowaniu obecnie nowoczesnych technologii do produkcji tektury falistej, może ona być coraz bardziej wszechstronnym materiałem i coraz lepszej jakości. Jeżeli prowadzimy firmę, w której niezbędne są opakowania z tektury falistej Poznań jest miastem, gdzie są one wytwarzane. Specjalizuje się w tym firma Adams Packaging, która zna potrzeby rynkowe i na nie odpowiada. W swoim asortymencie ma przede wszystkim różnego rodzaju opakowania, w tym klapowe i fasonowe, ale też e-commerce. Można na nich umieścić logo danej firmy i w ten sposób zaczynają one pełnić także funkcję reklamową i dekoracyjną.

Tekturowa reklama

Tektura falista to materiał lekki, ale wytrzymały, a także tani i łatwy w utylizacji. Można z niego tworzyć nie tylko opakowania, ale także regały czy przedmioty służące reklamie. Tekturowe standy to rozwiązanie bardzo praktyczne, a jednocześnie skuteczne. Zasługi tektury w branży reklamowej są nie do przecenienia. Można z niej także wykonywać tak zwane displaye, na których prezentuje się ofertę konkretnego producenta, a przy okazji go reklamować. Tektury oferowane przez poznańską firmę mogą mieć różne konfiguracje fal – prócz standardowych wykonywane są także fale nowej generacji, dzięki którym arkusz ma mniejszą grubość. Tektura falista to materiał, który z czystym sumieniem można nazwać genialnym. Jest ekologiczny, wytrzymały, pozwala tworzyć różne kształty, można jej nadawać także kolor, a przede wszystkim jest niezastąpiona jako materiał, z którego tworzy się opakowania.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *