Wszechstronne zastosowanie hal stalowych

Hale namiotowe wykonane ze stali bądź aluminium cieszą się dużą popularnością, na co składa się kilka rzeczy, takich jak niska cena, mobilność, łatwość montażu oraz demontażu i wszechstronność zastosowania. O tym ostatnim najlepiej świadczy fakt, że są wykorzystywane w produkcji, logistyce, rolnictwie, a także kilku innych branżach. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na hale stalowe, a także mając na uwadze oczekiwania klientów, przygotowaliśmy ofertę, obok której nie można przejść obojętnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu hal namiotowych, zatrudniamy najlepszych fachowców i inżynierów, dzięki czemu możemy oferować najwyższej jakości konstrukcje stalowe. 

Hale stalowe tymczasowe i stałe

Hale magazynowe namiotowe wykorzystywane są przez przedsiębiorców różnych branż, ponieważ wyróżniają się atrakcyjną ceną i szybkością powstawania. Nasza firma produkuje hale stalowe oraz aluminiowe, które wykonywane są na podstawie projektu osoby zamawiającej, a mimo to czas oczekiwania na postawienie konstrukcji, we wskazanym miejscu, naprawdę nie jest długi. Zazwyczaj wynosi kilka tygodni, a nie miesięcy, jak ma to miejsce w przypadku budowy budynków. W zależności od przeznaczenia, taka konstrukcja może zostać wzniesiona na z góry określony czas lub bezterminowo. Jeżeli organizujemy jakieś wydarzenie, wystawę, serię spotkań, to wtedy taka hala będzie nam służyła przez kilka dni bądź tygodni, po czym będzie można ją rozmontować. Ale jeżeli naszym założeniem jest utworzenie w niej magazynu, zakładu produkcyjnego czy hali targowej, to prawdopodobnie będzie zależało nam na tym, aby konstrukcja spisywała się przez lata. Hale stalowe naszej produkcji, które szczegółowo opisane są na naszej stronie https://www.fourtech.pl/pl/hale-namiotowe-stalowe/, powstają przy użyciu innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie sprzętów, posiadają wszelkie normy i standardy, a co się z tym wiąże są solidne i trwałe. Odpowiednia izolacja sprawia, że hale namiotowe mogą być wykorzystywane przez cały rok, umożliwiając wykonywanie prac, przynoszących zyski. Trzeba tylko pamiętać o tym, że decydując się na postawienie stałej hali, czyli takiej, z której będziemy korzystać przez lata, musimy otrzymać pozwolenie na jej budowę. Takiego pozwolenia nie wymagają jedynie konstrukcje wznoszone na krócej niż 180 dni.

Hala obiektem całorocznym

Hale namiotowe, jak sama nazwa wskazuje, mogą sugerować, że są wyłącznie obiektami sezonowymi. Nie jest to jednak prawdą, ponieważ nowoczesne rozwiązania dają nam możliwość wykorzystywania ich przez całe dwanaście miesięcy. Co posiadają całoroczne hale stalowe? Producent w takich przypadkach zapewnia wybraną na etapie projektu izolację cieplną, której zadaniem będzie zapobieganie utraty ciepła w okresie grzewczym. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, albo masz jakieś pytania bądź wątpliwości, to skontaktuj się z nami, a my chętnie wszystko wytłumaczymy i doradzimy.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *