Wymarzony obiekt

Jest to wspaniały kompleks, który znajduje się w niezwykle malowniczym miejscu: otoczony sosnowym lasem, zaledwie 150 metrów od cudownej, piaszczystej plaży i szumiącego morza. Czy można chcieć więcej? Można. To nie tylko ośrodek, z którego blisko jest nad Morze Bałtyckie. Noclegi z basenem, ogrodami, oczkiem wodnym, boiskami, małym zoo oraz innymi atrakcjami – to wszystko zostało tak przystosowane, by spełniać marzenia.

 

Morze, czy basen? Oto jest pytanie!

 

Miejsce idealne to takie, w którym można spełniać marzenia. To właśnie tu. Wspaniały kompleks zapewnia wypoczynek nad morzem, korzystanie z uroków SPA, beztroską zabawę i rehabilitację. Ponadto, niezależnie od kaprysów pogody gwarantuje kąpiele.

Nie każdy lubi chłodną, morską wodę i fale, jednak sama wizja kąpieli zawsze wywołuje radość i przyprawia o dreszczyk emocji. Na szczęście jest możliwość, by zapewnić sobie kąpiele, spacery po piaszczystej plaży i przyjemność spoglądania na Morze Bałtyckie. Noclegi z basenem to w tym wypadku rozwiązanie idealne, gdyż na terenie kompleksu znajdują się baseny jak i jaccuzi. Można również cały dzień spędzić na plaży, korzystając z morskich kąpieli, a wieczorem zrelaksować się w saunie lub popływać w basenie pływackim. No i jest jeszcze trzecie rozwiązanie: kąpiele podczas niepogody lub poza sezonem.

 

Tak wiele dla tak wielu…

 

Plaża, morze, las i ogrody. Wspaniały kompleks z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. SPA, boiska i baseny. Pokoje, apartamenty i pawilony. Tak wiele dobrego z przeznaczeniem dla wielu cudownych Klientów. Jest to bowiem miejsce, w którym łączy się dbałość o ciało i ducha z miłością do rodziny. Niezależnie od tego, czy przyjedziecie zadbać o siebie, czy też na wczasy z rodziną, odnajdziecie tu swoje miejsce. Swój mały kawałek raju w Polsce.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *